Pánske krátke elasťáky Naša Atletika

Neohodnotené

Oficiálny bežecké pánske kraťase atletického klubu Naša atletika, ktoré kúpite len na tomto mieste. Kraťase a ich dizajn sú zhotovené digitálnou technológiou. Materiál je veľmi elastický, príjemný a strih upravený podľa požiadaviek klubu.

Variant:
Predlženie produktu
Dostupnosť Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Zvoľte variant
Kód: 488/M 488/L 488/S 488/XS Zvoľte variant
€25
Pánske krátke elasťáky Naša Atletika
Neohodnotené

Elastické kraťase sú vyrobené z vysoko odolného a pružného materiálu, ktorý perfektne sadne na telo a pri nosení ich nebudete ani cítiť. Tieto elastické kraťasky budú pre každého športovca oporou pri podávaní jeho športového výkonu. Kraťaskesú nepriehľadné, neškrtia a pri pohybe sa nezosúvajú z pása dolu a ani na stehnách smerom k pásu. Kvalita výroby a sublimačná technológia potlače zaručuje stálosť a trvácnosť farieb. Jemný a hebký materiál je veľmi príjemný na nosenie. Materiál :  Lycra (100% polyester). Vyrobené na Slovensku.

Kraťase je možné doplniť o iniciály, prezývku alebo meno.  Túto možnosť napíšte do kolonky PERSONALIZÁCIA a následne ho vložíme na kraťase priamo do látky pri výrobe, čím vznikne Váš jedinečný originál.

V prípade, že chcete upraviť veľkosť samotného strihu kraťasov (predĺžiť, skrátiť) mimo oficiálnej tabuľky veľkostí, tak tak nám túto informáciu v cm napíšte do kolonky UPRAVIŤ VEĽKOSŤ a my sa o to postaráme, aby Vám dľžka kraťasov veľkostne vyhovovala.