Pánske atletické tielko Naša Atletika

Neohodnotené

Oficiálny bežecké pánske tielko atletického klubu Naša atletika, ktorý kúpite len na tomto mieste. Tielko a jeho dizajn je zhotovené digitálnou technológiou. Materiál je veľmi ľahký, príjemný a strih je pánsky pre pohodlné nosenie.

Variant:
Predlženie produktu
Dostupnosť Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Zvoľte variant
Kód: 500/XL 500/M 500/L 500/S 500/XS 500/XXS Zvoľte variant
€28
Pánske atletické tielko Naša Atletika
Neohodnotené

Komfortné bežecké pánske tielko najvyššej kvality. Veľmi ľahký, odolný a mierne elastický materiál v pánskom strihu dodáva atlétovi sebavedomie a skvelý pocit pre dosiahnutie čo najlepšieho športového výkonu. Tielko je u atlétov veľmi obľúbené  vďaka svojmu materiálovému zloženiu, kvalite výroby a sublimačnej technológii potlače, ktorá zaručuje stálosť a trvácnosť farieb. Materiál: Terelcomf (100% polyester). Vyrobené na Slovensku.

Tielko je možné doplniť o iniciály, prezývku alebo meno.  Túto možnosť napíšte do kolonky PERSONALIZÁCIA a následne ho vložíme na tielko priamo do látky pri výrobe, čím vznikne Váš jedinečný originál.

V prípade, že chcete upraviť veľkosť samotného strihu tielka (predĺžiť, skrátiť, zúžiť, alebo rozšíriť) mimo oficiálnej tabuľky veľkostí, tak nám túto informáciu v cm napíšte do kolonky UPRAVIŤ VEĽKOSŤ a my sa o to postaráme, aby Vám tielko veľkostne vyhovovalo.