Ako vyrábame

Výroba športového oblečenia HypeDress prebieha výhradne v Slovenskej republike s využitím najmodernejších technológií. Neustále dozeráme na kvalitu pri výrobe a oblečenie šijeme zo špičkových funkčných materiálov.

Stretnutie

Na začiatku je návšteva vášho osobného obchodného manažéra u vás. Prejde si s vami vašu ideu, pomôže vám pri výbere materiálu a poradí so strihom.

stretnutie
grafika-2

Grafika

Na základe informácií o vašej idei naši grafici pripravia pre vás 3D návrh, ktorí môžete pripomienkovať a upravovať až do dokonalosti.

Tlač

Naši skúsení tlačiari pripravia už váš schválený dizajn do tlačovej zostavy a na najmodernejších sublimačných tlačiarniach tlačia vašu ideu na najkvalitnejší sublimačný papier.

tlac
strihanie

Strihanie

Materiál látky, ktorí ste si vybrali u nás v strižni narežieme elektrickou pílou na jednotlivé diely tak, aby boli pripravené na farbenie.

Sublimácia

Následne na Talianskych sublimačných lisoch sublimujeme farbu - celý hotový dizajn - z papiera do látky za pomoci vysokej teploty a za konkrétny čas.

sublimacia
sitie

Šitie

Jednotlivé nasublimované ofarbene diely látky sa zošívajú do jedného celku, aby vznikol už hotový produkt. Šitie prebieha na najmodernejších šijacích strojoch, no ani tie však nenahradia šikovné ruky našich krajčírov a krajčírok, ktorí ukladajú do svojej práce všetok svoj um a srdce.

Kontrola

Každý jeden kúsok oblečenia je následne podrobený výstupnej kontrole a dôsledne zabalený, a tak pripravený na doručenie k vám.

kontrola
expedicia

Expedícia

Tovar k vám doručujeme cez špedičné firmy za pomoci šikovných kuriérov alebo vám ho privezie váš osobný obchodný manažér na adresu, ktorú si určite.

 

Aby športové oblečenie, ktoré vyrábame pre vás spĺňalo tie najvyššie nároky na funkčnosť a pohodlie, spolupracujeme pri jeho vývoji a testovaní s veľkým množstvom našich najlepších športovcov z rôznych športov.

chcem si dohodnúť stretnutie