Pánska šprintérska kombinéza Naša Atletika

Neohodnotené

Oficiálna pánska atletická kombinéza atletického klubu Naša atletika, ktoré kúpite len na tomto mieste. Kombinéza jej strih a dizajn sú zhotovené na mieru podľa požiadaviek klubu pomocou digitálnej technológie. Materiál je veľmi ľahký, elastický, príjemný a strih upravený pre šprintérov.

Variant:
Dostupnosť Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Zvoľte variant
Kód: 497/XL 497/M 497/L 497/S 497/XS Zvoľte variant
€48
Pánska šprintérska kombinéza Naša Atletika
Neohodnotené

Atletická kombinéza je vyrobené z vysoko odolného a pružného materiálu, ktorý perfektne sadne na telo a pri výkone ju nebudete ani cítiť. Táto kombinéza bola vyrobená na mieru a strih bol upravovaný podľa pripomienok a požiadaviek samotných atlétov v klube s kaldeným na dôraz, aby bola pre nich kombinéza oporou pri podávaní športového výkonu. Táto kombinéza je nepriehľadná, neškrtí a pri pohybe dáva pocit komfortu. Kvalita výroby a sublimačná technológia potlače zaručuje stálosť a trvácnosť farieb. Jemný - hebký a pritom veľmi elastický materiál je veľmi príjemný na nosenie. Materiál :  Lycra (100% polyester). Vyrobené na Slovensku.

Kombinézu je možné doplniť o iniciály, prezývku alebo meno.  Túto možnosť napíšte do kolonky PERSONALIZÁCIA a následne ho vložíme na kombinézu priamo do látky pri výrobe, čím vznikne Váš jedinečný originál.