Dámske atletické tielko Naša Atletika

Neohodnotené

Oficiálny bežecké dámske tielko atletického klubu Naša atletika, ktorý kúpite len na tomto mieste. Tielko a jeho dizajn je zhotovené digitálnou technológiou. Materiál je veľmi ľahký, príjemný a strih je zúžený dámsky pre pohodlné nosenie.

Variant:
Predlženie produktu
Dostupnosť Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Zvoľte variant
Kód: 503/XL 503/M 503/L 503/S 503/XS 503/XXS Zvoľte variant
€28
Dámske atletické tielko Naša Atletika
Neohodnotené

Komfortné bežecké dámske tielko najvyššej kvality. Veľmi ľahký, odolný a mierne elastický materiál v dámskom zúženom strihu dodáva atlétke sebavedomie a skvelý pocit pre dosiahnutie čo najlepšieho športového výkonu. Tielko je u atlétok veľmi obľúbené  vďaka svojmu materiálovému zloženiu, kvalite výroby a sublimačnej technológii potlače, ktorá zaručuje stálosť a trvácnosť farieb. Materiál: Terelcomf (100% polyester). Vyrobené na Slovensku.

Tielko je možné doplniť o iniciály, prezývku alebo meno.  Túto možnosť napíšte do kolonky PERSONALIZÁCIA a následne ho vložíme na tielko priamo do látky pri výrobe, čím vznikne Váš jedinečný originál.

V prípade, že chcete upraviť veľkosť samotného strihu tielka (predĺžiť, skrátiť, zúžiť, alebo rozšíriť) mimo oficiálnej tabuľky veľkostí, tak nám túto informáciu v cm napíšte do kolonky UPRAVIŤ VEĽKOSŤ a my sa o to postaráme, aby Vám tielko veľkostne vyhovovalo.