Dámske kratasky Naša Atletika

Neohodnotené

Oficiálny bežecké dámske kraťasky atletického klubu Naša atletika, ktoré kúpite len na tomto mieste. Kraťasky a ich dizajn sú zhotovené digitálnou technológiou. Materiál je veľmi elastický, príjemný a strih upravený pre ženy.

Variant:
Dostupnosť Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Zvoľte variant
Kód: 491/M 491/L 491/S 491/XS 491/XXS 491/3XS Zvoľte variant
€20
Dámske kratasky Naša Atletika
Neohodnotené

Elastické kraťasky sú vyrobené z vysoko odolného a pružného materiálu, ktorý perfektne sadne na telo a pri nosení ich nebudete ani cítiť. Tieto elastické kraťasky budú pre každú športovkyňu oporou pri podávaní jej športového výkonu. Tieto kraťasky sú nepriehľadné, neškrtia a pri pohybe sa nezosúvajú z pása dolu. Kvalita výroby a sublimačná technológia potlače zaručuje stálosť a trvácnosť farieb. Jemný a hebký materiál je veľmi príjemný na nosenie. Materiál :  Lycra (100% polyester). Vyrobené na Slovensku.

Kraťasky je možné doplniť o iniciály, prezývku alebo meno.  Túto možnosť napíšte do kolonky PERSONALIZÁCIA a následne ho vložíme na kraťasky priamo do látky pri výrobe, čím vznikne Váš jedinečný originál.