Tepláky XENIA

Neohodnotené

Dámske tepláky XENIA sú pohodlný kúsok funkčného oblečenia so skvele padnúcim strihom, ktorý využijete na šport aj víkendový oddych.

Variant:
Predlženie produktu
Zips na vreckách
Dostupnosť Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Zvoľte variant
Kód: 526/XL 526/XXL 526/M 526/L 526/S 526/XS 526/XXS Zvoľte variant
€53 €53 €50 €50 €50 €46 €46 od €46
Tepláky XENIA
Neohodnotené

Dámske tepláky XENIA sa postarajú o váš komfort počas športových aktivít aj oddychu. Sú vyrobené z pohodlného a hrejivého materiálu, ktorý vás udrží v teple aj v chladnejšom prostredí a prechodnom období. Okrem toho si s nimi užijete aj maximálnu slobodu v pohybe. Okrem toho majú skvele padnúci strih a vyšší pás, ktorý je zakončený širokou 5 cm elastickou gumou s praktickou šnúrkou na stiahnutie. Na koncoch nohavíc sú patenty. Na teplákoch ďalej oceníte aj dve bočné vrecká, do ktorých si môžete schovať rôzne drobnosti. Na prvý pohľad očaria aj moderným dizajnom v trendových farbách a na bokoch sú lampasy, ktoré im dávajú punc luxusu. Dámske tepláky XENIA využijete na šport, rôzne voľnočasové aktivity, cestovanie aj chvíle odpočinku a relaxu. Materiál : 100% polyester. Vyrobené na Slovensku.

V prípade, že chcete upraviť veľkosť samotného strihu teplákov (predĺžiť, skrátiť, zúžiť, alebo rozšíriť) mimo oficiálnej tabuľky veľkostí, tak tak nám túto informáciu v cm napíšte do kolonky UPRAVIŤ VEĽKOSŤ a my sa o to postaráme, aby Vám tepláky veľkostne vyhovovaly.