Ručná výroba s dôrazom na prémiovú kvalitu a dostupnú cenu.

Všetko športové oblečenie HypeDress je výsledkom precíznej ručnej výroby. Všetko HypeDress oblečenie sa vyrába na Slovensku. V našich športových kolekciách, ktoré vyrábame zákazníkom na mieru chceme ponúknuť športové oblečenie vyrobené za pomoci najmodernejších technológií a inovácií. Využívame najšpičkovejšie technologické a produkčné možnosti na svete. Stále pokračujeme v našej misii prinášať udržateľné športové oblečenie s najnižším dopadom na životné prostredie. Na väčšinu výroby dozeráme osobne, vďaka čomu naše športové oblečenie dorazí do vašich rúk v tej najvyššej kvalite.

šitie 1

Pri výrobe sa používajú osvedčené postupy výroby, aby športové oblečenie vydržalo, čo najdlhšie a nemuseli ste ho meniť každú sezónu. To robí celý proces komplexným a kvalitným zároveň. Kým sa športové oblečenie z našich dielní dostane až k vám, prejde niekoľkým párom rúk našich odborníkov. Šikovným pracovníkom pri ich úkonoch pomáhajú moderné stroje, ale výroba je stále vo veľkej miere ručná a každý kúsok osobitne tvarujú a formujú ruky krajčírov, strihačov a tlačiarov.

šitie 3

Využívame len tie najkvalitnejšie materiály

Prémiové, moderné, vysokokvalitné a šetrne spracovávané funkčné materiály sú základom každej kolekcie. Preferujeme európskych dodávateľov a hlavne slovenského výrobcu športových úpletov, ktorý žiaľ je už len jediným našim slovenským výrobcom. To robí naše športové oblečenie drahším, ale aj kvalitnejším.

šitie 2

Spokojnosť našich zákazníkov v rozličných športoch hovorí za kvalitu produktu a je dôkazom toho, že výrobné procesy sú u nás nastavené správne. Veríme, že šitie na mieru, nie na sklad, ale len v takom množstve, ktoré ide priamo k zákazníkovi a slúži mu hneď ako je ušité bez zbytočných ležiakov a odpadu je hodnota, ktorá aj pre vás má veľký význam. Tešíme sa, že aj touto našou filozofiou dokážeme budovať dôveryhodnú a zmysluplnú značku, ktorá vám prináša radosť a komfort v jej nosení.