ŽIADNE MINIMÁLNE ODBERY. PRÉMIOVÁ KVALITA. DOSTUPNÁ CENA.

Vedeli sme, že musí existovať lepší spôsob zaobstarať si futbalové oblečenie pre váš tím ako je len možnosť vyberať z ponuky, ktorá je vopred vyrobená a naskladnená vo veľkých objemoch bez možnosti si prispôsobiť takéto oblečenie pre svoju vlastnú potrebu.

futbal 1

Ak ste niečo ako my určite ste už vyskúšali každý možný futbalový dres, futbalové trenírky, tréningové oblečenie alebo reprezentačnú mikinu a nič z toho nebolo v poriadku. Jednoducho Vám nesedelo, alebo takéto lacné oblečenie dlho nevydržalo, hlavne jeho potlač. Keď ste išli ďalej a natrafili ste na prémiové futbalové oblečenie, tak to zase bolo cenovo veľmi nedostupné. No a už vôbec nebola možnosť vybrať si vopred materiál z ktorého bude moje funkčné futbalové oblečenie vyrobené, prispôsobiť si strih, dizajn, doplnky ako  napr. zipsy na teplákoch a mikinách ich dĺžku, patenty, gumy, šnúrky a pod., ktoré by bolo ešte k tomu lokálne ušité kúsok od vás v dielni na Slovensku.

futbal 2

S hľadaným takéhoto oblečenia sme skončili a Vy by ste mali tiež ! My sme takéto oblečenie totižto začali vyrábať ! V HypeDress je našou misiou priniesť k vám prémiové funkčné futbalové oblečenie na mieru v dostupných cenách úplne novým spôsobom. Predstavte si nás, ako svojho osobného krajčíra ku ktorému si idete dať ušiť oblek, či šaty na ples. To sme my, len v segmente športového oblečenia. Šijeme na mieru, iba na objednávku a tým že nevyrábame vôbec na sklad a šijeme iba toľko oblečenia koľko naozaj potrebujete sme šetrní aj k našej planéte a prírode.

futbal 3

Keďže nevyrábame masovo, ale vyrábame len to čo naozaj potrebujete a využijete, vieme sami dôkladne skontrolovať každý kúsok futbalového oblečenia aby sa takmer vôbec nestávalo, že sa k vám dostane chybný kúsok. Zameraná pozornosť na každý kúsok, nie na obrovské množstvá, prináša aj nám dobrý pocit, že vám posielame skutočne len to najlepšie z našej dielne.

futbal 4

Radi sa s vami stretneme a vyrobíme pre vás to čo naozaj potrebujete !

chcem si dohodnúť stretnutie