Dámska mikina XEŇA

Neohodnotené

Dámska mikina so zipsom a kapucňou - pohodlná a hrejivá mikina, v ktorej sa budete cítiť príjemne aj v chladnejšom počasí.

Variant:
Predlženie produktu
Zips na vreckách
Dostupnosť Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Vyrobíme do 21 dní Zvoľte variant
Kód: 523/XL 523/XXL 523/M 523/L 523/S 523/XS 523/XXS Zvoľte variant
€55 €55 €52 €52 €52 €48 €48 od €48
Dámska mikina XEŇA
Neohodnotené

Dámska mikina so zipsom a kapucňou si vás získa pohodlným materiálom a štýlovým dizajnom. Je vyrobená z funkčného materiálu s vyššou gramážou a pritom je hebučká a príjemná na nosenie. Vďaka tejto kombinácii príjemne zahreje a zároveň pekne sedí na postave. Udrží vás tak v teple aj v chladnejšom prostredí. Okrem toho je vybavená kapucňou, ktorá je nastaviteľná šnúrkou a bočnými vreckami do ktorých si môžete schovať ruky či drobné nevyhnutnosti. Mikina pekne sedí na tele aj vďaka spodnému lemu a praktickým manžetám na rukávoch. Na prvý pohľad očarí aj moderným dizajnom v trendy farbách. Využijete ju na športpri odpočinku aj na bežné nosenie. Mikina sa vyrába na zákazku a je vyrobená sublimačnou technológiou, čo zaručuje stálosť farieb. Materiál: 100% polyester. Vyrobené na Slovensku.

  • Pre ešte väčší pocit vášho komfortu vám ponúkame službu skrátenia alebo predĺženia dĺžky mikiny, prípadne rukávov.
  • Túto vašu požiadavku v cm na úpravu mikiny napíšte do poznámky.
  • Táto krajčírska služba je len za minimálny poplatok.