OBJEDNÁVKY UŽ OD KUSA. PRÉMIOVÁ KVALITA. DOSTUPNÁ CENA.

Vedeli sme, že musí existovať lepší spôsob zaobstarať si športové oblečenie pre môj bojový šport ako je len možnosť vyberať z ponuky, ktorá je vopred vyrobená a naskladnená vo veľkých objemoch bez možnosti si prispôsobiť takéto oblečenie pre svoju vlastnú potrebu.

SAMSON 1

Určite ste už vyskúšali každé možné trenírky, tielko, elastické šortky, rashguardové tričká alebo mikinu, tepláky a nič z toho nebolo v poriadku. Jednoducho Vám nesedelo, alebo takéto lacné oblečenie dlho nevydržalo, čo je pri bojových športoch extrémne dôležité. Keď ste išli ďalej a natrafili ste na prémiové oblečenie, tak to zase bolo cenovo veľmi nedostupné.
No a už vôbec nebola možnosť vybrať si vopred materiál z ktorého bude moje funkčné zápasové, alebo tréningové športové oblečenie vyrobené, prispôsobiť si strih, dizajn, doplnky ako  napr. gumy ich výšku a tuhosť, veľkosť výrezu pod puzuchou, obvod pri elastických kraťasoch na stehnách, zipsy na mikinách a teplákoch, ich dĺžku a pod., ktoré by bolo ešte k tomu lokálne ušité kúsok od vás v dielni na Slovensku.

CBŠ 1

Ak vás už nebaví hľadať takéto športové oblečenie tak ste na správnom mieste ! My sme takéto oblečenie totižto začali vyrábať ! V HypeDress je našou misiou priniesť k vám prémiové funkčné športové oblečenie na mieru v dostupných cenách úplne novým spôsobom.
Predstavte si nás, ako svojho osobného krajčíra ku ktorému si idete dať ušiť oblek, či šaty na ples. To sme my, len v segmente športového oblečenia. Šijeme na mieru, iba na objednávku a tým že nevyrábame vôbec na sklad a šijeme iba toľko oblečenia koľko naozaj potrebujete sme šetrní aj k našej planéte a prírode.

CBŠ 3

Keďže nevyrábame masovo, ale vyrábame len to čo naozaj potrebujete a využijete, vieme sami dôkladne skontrolovať každý kúsok športového oblečenia aby sa takmer vôbec nestávalo, že sa k vám dostane chybný kúsok. Zameraná pozornosť na každý kúsok, nie na obrovské množstvá, prináša aj nám dobrý pocit, že vám posielame skutočne len to najlepšie z našej dielne.

CBŠ 4

Radi sa s vami stretneme a vyrobíme pre vás to čo naozaj potrebujete !

chcem si dohodnúť stretnutie